Punktkiri

Punktkiri ehk Braille annab nägemispuudega inimestele võimaluse loetavaks muuta nii uksesildid, ravimipakendid kui ka luule. Kogu teksti laseb inimene n-ö läbi sõrmede, olles loetava sisuga taktiilses kontaktis. Pimeda inimese jaoks on siinkohal olulised reljeefse punktkirja materjali emotsioon, sõrmesõbralikkus jmt.

Aja jooksul on koos kõige muuga arenenud ka punktkirja tootmise võimalused. Laialt levinud mehaanilise paberimulgustamise kõrvale tõuseb üha enam reljeefne värvitrükk.

Reklaamikompaniil on olemas vahendid ja võimalus trükkida väga kvaliteetset reljeefkirja väga erinevatele materjalidele. Seda tänu nüüdisaegsele UV-printerile Agfa Anapurna M2050. UV prindi abil saab mitmekihiliselt värviga katta paberit ja kilet, plastikut ja puitu, kummi ja klaasi, kivi ja metalli. Sisuliselt kõike, mis tahke püsib.

Ja mis kõige olulisem: see printer suudab printida ka valget värvi sama katvusega nagu kõiki teisi toone. Seega pole enam vaja punktkirja pärast stiilikompromisse teha. Just see tehnoloogiline eripära juhatabki meid punktkirja trükkimise võimaluse juurde. Nimelt on valge tindi värvipigment muude tintide omast oluliselt paksem. See laseb ennast nii-öelda hunnikusse laduda ja just nõnda meie printeris punktkirjatekst sünnibki. Niisiis saab igasugusele alusmaterjalile punktkirja trükkida. 

Lisainfo või hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust. 

Miks tellida töö Reklaamikompaniist?

Meie asukoht on küll Tartus, kuid valmistamine, teostamine ja paigaldamine saab tehtud nii Lõuna-Eestis kui kaugemal. Vajadusel ka Lätis ja Soomes.

Tegutseme vastavalt kliendi soovile, enamasti aga veelgi tublimalt. Meie tehtud töö on kiire, korralik ja kvaliteetne. 

Olgu see printimine või trükkimine, kujundamine või tootmine, küljendamine või sõnastamine – räägi meile oma ideest ja meie viime selle ellu!

Scroll to top